zavřít

Nová adventura z české dílny - Until Im Gone

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce adventur, a zvlášť těch, které byly vyvinuty českými vývojáři, máme dobrou zprávu.

zdroj: Archiv

Na scéně se totiž objevil nový nezávislý vývojářský tým, který si říká Faraway Studios, a který má nyní rozpracován (podle obrázků poměrně slibný) projekt s názvem Until I'm Gone. Jde o hororovou adventuru poháněnou technologií WME enginu, s předrenderovanými scénami a 3D postavičkami.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

    Příběh se odehrává v odlehlé horské vesničce okolo vánočních svátků.Hlavním hrdinou je méně významný manažer Nathan. Ten se těšil na klidné a příjemné prožití vánočních svátků se svou rodinou v teple domova, u rodinného krbu. Místo toho mu však zavolá jeho milenka a v podstatě mu nařídí, ať za ní okamžitě přijede, on odmítá. Nakonec ho ale milenka, pod výhružkou že vše o jejich poměru poví jeho ženě, donutí přijmout. Hlavní hrdina si tedy vymyslí výmluvu pro svou manželku a okamžitě vyráží do "malebné" horské "vísky". Po příjezdu do vesnice se s ní setkává v hotelovém pokoji, kde stráví necelou hodinu. Rozčilený tím co se od ní dozvěděl odchází z hotelu s jedinou myšlenkou-co nejdříve odsud vypadnout... Nicméně při jeho docela krátké návštěvě této vísky o níž nechtěl v budoucnu už ani slyšet, se strhla šílená sněhová bouře, takový menší blizzard , někam odjet je nemožné! Už tak odlehlá vesnice je teď totálně odříznutá od světa... Nathan se, ještě celý rozčílený a zdrcený tím že nemůžu odjet, rozhodne ubytovat v hotelu a přenocovat tu tuto noc…
Toliko k příběhu. Scénář hry se prý zatím ještě dolaďuje. Tvůrci slibují odpovídající atmosféru podpořenou nejen ročním obdobím, ve kterém se hra odehrává, ale také samotnými scénami, zvuky a dialogy. Těšit se prý můžete na řadu tématických hádanek, miniher a rébusů. K vydání hry by podle Faraway Studios mohlo dojít už koncem tohoto roku, anebo začátkem roku příštího.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.