zavřít

Nová adventura The Whispered World

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oznámena kreslená fantasy hra se smutným klaunem v hlavní roli. Čím bude její svět veselý?

Němečtí vývojáři Daedalic souběžně s ekologickým dobrodružstvím A New Beginning chystají také kreslenou fantasy adventuru The Whispered World. Jejím hlavním hrdinou bude mladý klaun Sadwick, který se odloučí od vlastní rodiny putujících cirkusáků a vydá se hledat smysl vlastního života. Když už se vše bude zdát beznadějné, promluví k Sadwickovi ve snu jakási tajemná modrá postavička a vyšle ho na náročnou cestu za záchranou světa, s čímž klaunovi pomůže malý červ jménem Spot.


Autoři slibují přes šedesát pestrobarevných, ručně kreslených pozadí se spoustou detailů a melancholicky zabarvený pohádkový svět, jaký si jistě každý dovede představit ve spojitosti s poetickým smutným klaunem. Navštívíte tropické ostrovy i podzimní lesy a čím déle budete hrát, tím znatelnější budou příznaky blížícího se konce světa: třeba začnete potkávat zloděje vědomostí, cestující po světě a obírající lidi o jejich znalosti.

The Whispered World vyjde koncem roku pro PC, více již brzy na homepage.
zdroj: PR, Adventure Gamer

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.