Nová adventura Destination Treasure Island
zdroj: tisková zpráva

Nová adventura Destination Treasure Island

14. 11. 2006 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Francouzský vývojářský tým Kheops Studios pracuje na další adventuře, která by se měla dostat do oběhu už koncem tohoto roku.

Hra se jmenuje Destination Treasure Island a má cosi společného s románem Ostrov pokladů R.L. Stevensona. Příznivci Jima Hawkinse by tedy měli trochu zbystřit. Jeho dobrodružství knihou zdaleka neskončilo. Hra vám přinese jeho pokračování, plné napětí, nebezpečí, záhad, ale i humoru.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Příběh hry navazuje na poslední události románu se čtyřletým odstupem. Z Jima se mezitím stal poctivý mladý dobrodruh, pozorný ke všem okolo něj. O to větší je pak jeho překvapení, když se v okně jeho ložnice objeví papoušek nápadně podobný tomu od kapitána Flinta. Nebudeme to protahovat, samozřejmě, že jde o společníka Dlouhého Johna osobně a za Jimem nepřiletěl jen tak pro nic za nic. Přinesl mu zprávu od svého pána. Ten v ní oznamuje, že na tajném ostrově známém jako Emerald Island, kam se uchýlil do ústraní, zakopal úžasný poklad. Jim by si měl tedy pospíšit, protože jsou mu v patách piráti, staří nepřátelé Johna Silvera...

Pro vás, kteří se nespokojí s ukázkami v naší galerii, máme tip na francouzské hratelné demo, případně odkaz na oficiální stránky, kde jsou k nalezení další podrobnosti o hře a také trailer nebo pirátská píseň.
zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články