zavřít

Nová a tajemná RPG od Iron Lore a THQ

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost THQ včera přišla s tiskovou zprávou, ve které oznamuje, že uzavřela smlouvu s vývojářským týmem Iron Lore Entertainment na vydání jejich prvního, dosud neodhaleného titulu pro PC.

zdroj: Archiv

Zda má tento projekt už nějaký název, zatím nevíme. To bychom se měli dozvědět až s jeho oficiálním ohlášením. Jisté v tuto chvíli je pouze to, že by mělo jít o akční role-playing hru s prvky adventur, a že nevyjde dříve než v druhé polovině příštího roku.

Možná si říkáte, proč tedy o tom vůbec píšeme, když se zatím nic neví. Důvodem je v tuto chvíli především to, že jde o velmi zajímavé spojení - myslím THQ a Iron Lore Entertainment. THQ totiž umí dávat poměrně dost peněz do vývoje her, ponechává tvůrcům nezávislost a kromě toho má také vliv po celém světě; Iron Lore Entertainment, pokud to ještě nevíte, pro změnu vede Brian Sullivan, bývalý člen Ensemble Studios a spolutvůrce série Age of Empires, což - uznejte - zní docela slibně.

Sullivan opustil Ensemble už v roce 2000 a založil nyní dvacetihlavé (a stále se rozrůstající) studio Iron Lore. Záhy začal pracovat na zmíněné akční RPG svých snů. Podle jeho slov by tato hra měla mít kus z Diabla II i Age of Empires. Doufejme, že už brzy budeme moudřejší a dostaneme k nahlédnutí i nějaké ty obrázky. V nejhorším případě bychom o hře měli slyšet minimálně na příští E3, na kterou se už nyní Iron Lore i THQ se svým novým společným dílem připravují.

zdroj: PR, GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.