zavřít

NHL 2001 preview

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

PC.IGN navštívili studia EA Sports v Redwoodu, aby se na vlastní oči podívali na chystané pecky jakými jsou bezesportu NHL 2001 a SuperBikes 2001.

Co se týká nového hokeje, v EA jsou si asi vědomi stále se snižujícího počtu inovací oproti předchozím dílům, takže to vzali jak se říká rovnou od píky. NHL 2001 obsahuje kompletně přepracované modely stadiónů a hráčů, zvýšil se počet polygonů a přibylo okolo 125 nových animací nasnímaných pomocí motion-capturingu. Další zajímavou novinkou bude svoboda daná v editaci dresů, na něž si budete moci umístit jakékoliv logo nebo obrázek v .jpg formátu a vytvořit si tak svůj unikátní tým. Autoři také slibují vylepšenou inteligenci obrany a gólmanů, ale to už jsme slyšeli mnohokrát a jak to pak dopadlo ve hře.


NHL 2001 je momentálně v alpha-verzi a vyjít by mělo už za dva měsíce, přesně 26.září. U nás se bude stejně jako vloni prodávat plně lokalizovaná verze s českým komentářem od Petra Vichnara.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.