zavřít

NHL 09 s novým módem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příští ročník si něco vypůjčí od fotbalového kolegy a předvede také Forsbergovu slavnou kličku. + TRAILER, SCREENY

Příští ročník NHL 09 se pokusí navázat na úspěchy posledního titulu v sérii a vedle navýšení multiplayeru na šest proti šesti včetně integrace online lig a turnajů přinese také větší volnost v zakončení: vůbec prvně si budete moci vyzkoušet Forsbergovu charakteristickou kličku před brankářem a zavěšení jednou rukou v protipohybu.


Vedle toho se navíc ve hře objeví také nový mód Be a Pro ve stejné podobě, v níž vloni debutoval v rámci FIFA 08. Více o tom na české fanstránce CZ NHL:
    Tento mód Vám přinese plnohodnotné zážitky z hraní. Vytvoříte si hráče, se kterým potom budete muset podepsat smlouvu s farmářským AHL týmem (EA má samozřejmě plnou AHL licenci) a začnete svoji pouť kariéru přes farmy až do NHL týmu. Stejně jako v módě ve FIFE budete ovládat i NHL-ko jen za jednoho hráče pomocí third-person kamery, která musí být blízko ( ale ne až příliš ) Vašemu hráči. Podle producentů této hry Vám tato kamera dá více příležitosti ke střílení z různých úhlů na brankáře, začínajíce rohy branky a končíce prostorem mezi betony, protože terčíky na obrazovce budou o mnoho větší.

NHL 09 trailer
    Jedním z většiny neobvyklých aspektů Be a Pro mód v NHL 09 jsou rozdílné typy pozic, na kterých budete moci hrát. Nejenže budete moci hrát jako brankář, ale také si budete moct vybrat z rozdílných typů bruslařů jako střelec, rychlík, "čistič prostoru" a nebo obránce hrající fyzickým stylem. Z toho vyplývá, že když budete na ledě spolu s týmem, tak Váš trenér bude mít od Vás rozdílné očekávání, které bude záviset na Vašem postavení v týmu. Tyto individuální očekávání tvoří základ pro to, jak bude Váš výkon posuzovaný ve hře a jak Váš hráč bude progresivní... [celý článek čtěte na CZNHL.com]
NHL 09 vyjde jako obvykle v září, v next-gen verzi pro Xbox 360 a PS3, v old-gen verzi v opět levnějších baleních pro PC, Wii a PS2.
zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.