zavřít

Nezaplacený koncert 50 Cent: Blood on the Sand

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Místo peněz dostal magickou lebku, jenže tu mu ukradli, takže.. ne, to není fór, to je nový 50 Cent!

Po nedávném oznámení jsme posbírali další detaily k chystané kooperativní akci 50 Cent: Blood on the Sand s hip-hopovu hvězdou v hlavní roli. S ohledem na loňský propadák Bulletproof bychom se normálně neobtěžovali, ale vývojáři ze Swordfish (autoři nedoceněného Cold Winter pro PS2) se dušují, že tentokrát půjde o opravdovou a zábavnou akci - navíc na Unreal Engine 3. V listopadu jim jí na své návštěvě dokonce pochválil sám Mark Rein.

  • Název hry odvozený ze začátku příběhu, kdy 50 Cent a G-Unit vyprodají fiktivní koncertní halu někde na Blízkém východě a nedostanou zaplaceno. 50 Cent nakonec od majitele obdrží magický amulet ve tvaru lebky, jenže ten mu kdosi ukradne a tím hip hopera naštve, protože co je jeho, to si brát nenechá :)
  • Nápady z hlavy muslimského hollywoodského scénáristy, který se nechal inspirovat iráckým dobrodružstvím amerických vojáků z filmu Tři králové.
  • Mise v helikoptéře, kterou bude pod hrozbou smrti pilotovat počítačem ovládaný pilot, zatímco 50 Cent zasedne ke kulometu.
  • Nová schopnost Gangster Fire neboli bullet-time okopírovaný z Maxe Paynea.
  • 50 Centovy bojové protiúdery tentokrát po vzoru God of War účinné pouze v případě, že zmáčknete tlačítka na obrazovce ve správném pořadí.
  • V rámci kooperativního módu se postavy budou navzájem uzdravovat nebo krýt (zřejmě přesně v duchu Army of Two).
50 Cent: Blood on the Sand vyjde na podzim pro X360 a PS3 - více v oznámení.
zdroj: MTV, homepage, IGN, 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.