zavřít

Netradiční Kameo: Elements of Power

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rare s tímhle projektem plánovali prvotně přijít pro GameCube, po jejich odkoupení Microsoftem se zase vážně spekulovalo o Xboxu, ale až Xbox 360 se zdá být pravou herní platformou pro tohle vpravdě netradiční dobrodružství, které by se mohlo na trhu objevit současně s listopadovým startem konzole a nebo aspoň v předvánočním období.
V hlavní roli má být půvabná elfí hrdinka s mimořádnými schopnostmi.

Dokáže se totiž transformovat do spousty rozličných bytostí (legendárních Elemental Warriors), což má obnášet pro každou inkarnaci zcela unikátní schopnosti a také bojové dispozice. Zejména ve druhém případě nastražte uši, neboť konfrontace s nepřátelskými elementy (armáda zlých Trolů) bude všudypřítomná. Budete se moci např. proměnit v jakousi chodící rostlinu schopnou se pohybovat pod zemí a buďto nečekaně zaútočit na na povrchu se vynacházející oponenty, nebo se dostat do další lokace pod zavřenými masivními dveřmi. Dále tu bude k vidění malý dráček chrlící oheň, kamenná bytost s atakem sestávajícím z házení kamení z vlastního těla, apod.


S postupem času se máte dočkat zajímavých komb při kombinaci různých typů přeměn, ať již půjde o fyzický či magický atak. Jenomže při výběru z postav budete nuceni současně i přemýšlet, která bude nejvhodnější pro postup dále! Těžko v tuto chvíli odhadovat, jaký že to vlastně bude komplexní hlavolam, takže se můžeme plynule přesunout k parametru, který je v tuto chvíli mnohem více zřejmý.

Grafická stránka hry vypadá z E3 představení velice stylově, third-person náhled zase bezproblémově - obé oceníte při masivních bitevních scénách, kdy se např. po bojišti budete prohánět na koni a doslova rozrážet davy nepřátel. Jistě též oceníte velkou míru detailů propracovaného fantasy světa, podařené next-gen efekty, počítaje v to hru světla a stínu a tady pak střídání dne a noci, i když je otázkou, jestli to bude mít nějaký dopad na hratelnost…
zdroj: Eurogamer

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.