zavřít

Několik info střel z FPS Perfect Dark Zero

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Očekávaná futuristická střílečka Perfect Dark Zero od Rare, jež je naplánována pro trh souběžně se startem konzole Xbox 360 v listopadu tohoto roku (i když přímo Rare tohle info nekomentovalo), se velice pomalu, ale o to jistěji odhaluje.

Každopádně podle některých zdrojů (přímo očitých svědků) se máme dočkat výjimečného vizuálního prožitku plně srovnatelného s oslavovaným Gears of War.

Joanna Darková, schopná agentka ze stejně schopného projektu Perfect Dark pro N64 se tady představí v jakémsi příběhovém prequelu výše připomenuté akce, ve kterém se bude hodně střílet. Nicméně nemá chybět ani zajímavá schopnost nepozorovaně proklouznout za záda nepřítele, zcizit mu právě drženou zbraň a tuto pak obrátit proti němu. Ve výčtu zbrojního arzenálu se vedle klasických alternativ, jako jsou pistole, pulsní puška či odstřelovačka máte dočkat i některých specialit, mezi něž se zařazuje Laptop gun. Po jeho připevnění na zeď dojde k vymezení neviditelné bariéry, která – pokud se skrze ní někdo pokusí projít – iniciuje vypuštění spousty smrtících objektů. Uvedené má však mít malou nevýhodu ve skutečnosti, že pokud se nepřátelům podaří tuhle past detekovat, mohou ji obrátit proti vám.


V případě tolik oblíbených dopravních prostředků se tady hovoří o využití motorky, vznášedla a jetpacku, umožňujícího užít si ve vzduchu absolutní volnost. Buď jak buď vaši nepřátelé mají uvedených mobilních výhod využívat také, takže ve váš prospěch může výrazně promluvit tradiční fakt, že při konfrontaci o poznání více vydržíte. Navrch i zbraní budete mít zcela jistě víc, najednou bude možné disponovat až čtyřmi naráz, přičemž všechny mají mít primární a sekundární mód střelby.

V závěru ještě připomínka, že vedle singleplayerové kampaně se máte dočkat i silného online multiplayerového příspěvku (konečně původní Perfect Dark měl multiplayerové možnosti hodně dobře ošetřené), v němž se mluví o dvou hlavních režimech. Deathmatch, kam se údajně bude moci připojit až 50 hráčů současně. A Dark Ops, jež má sestávat ze sérií kolových klání, v nichž za likvidaci oponentů získáváte nějaký hodnotný bonus.
zdroj: Eurogamer, Perfect Dark Recon

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.