zavřít

Nefandus - první informace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před chvílí k nám dorazila tisková zpráva o vývoji hry pojmenované Nefandus a abych řekl pravdu, ještě před chvílí jsem o hře nic nevěděl.

Jde o 3D hororovou adventuru a má ji na svědomí pražská společnost Black Element. Ta dnes otevřela novou homepage hry, kde můžete najít 16 obrázků (bohužel jsou příliš tmavé, takže toho na nich moc není vidět) a video trailer (26 MB) v DivX :-) formátu. Vývoj této netradičně pojmenované hry trvá podle autorů již přes rok a vše by mohlo být hotovo pro vydání někdy v létě. Za připomenutí ještě stojí, že je Nefandus určen stejně jako v případě Team Factoru hlavně pro světový trh.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.