zavřít

Need for Speed Underground už na podzim

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původně bylo naplánováno, že se nové pokračování série Need for Speed - Underground neobjeví dříve, než v ranných měsících příštího roku.

Dnes však byla vydána tisková zpráva, která hovoří o tom, že jak ti co vlastní Xbox, PS2, GBA nebo GameCube, tak ti co se mohou pochlubit PC, se hry dočkají už letos na podzim. Majitelé PC a PS2 se přitom mohou těšit i na online hraní. Need for Speed: Underground je vyvíjen společností EA Black Box a vydávat ho bude Electronics Arts. Svým hráčům tento titul bude moci nabídnout adrenalinové závody vozidel v ulicích města. Půjde o peníze, které budete moci využít k dalšímu vylepšování svého exotického korábu silnic. Vybrat si budete moci z dvaceti různých typů vozů z takových továren jako jsou Mitsubishi Motors, Subaru nebo Toyota. Téměř každou část svého vozu budete moci přizpůsobit vlastním představám, přičemž budete mít k dispozici části z více než 50 existujících továren, včetně HKS, Sparco, NOS, ad.

zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.