zavřít

Need for Speed Undercover oznámeno

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vrátí se k hazardním honičkám s policií při plnění práce v utajení, kterou vám v příběhových vsuvkách zadá herečka Maggie Q.

Po červnovém a červencovém vábení dnes Electronic Arts konečně oficiálně představili Need for Speed: Undercover. Jak dokazují první tři obrázky v galerii, skutečně se vrátí ke kořenům série - k hazardním honičkám s policií, nejžhavějším autům na světě a silničním soubojům. Hvězdou letošního ročníku závodu bude herečka Maggie Q coby hlavní postava v akčních sekvencích původního příběhu, který bude hlavní novinkou hry a který začne ubíhat zběsilým tempem hned, jak hráči usadnou za volant.


Pokračuje tisková zpráva:
    „Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area,“ říká výkonný producent Need for Speed Undercover Bill Harrison. „Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q nám umožnila vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu. Maggie Q, jež si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4, dodává, že závodní hry ji odjakživa strašně bavily a práce na NFS Undercover byla úžasnou zkušeností. Ztvární v nich roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu.
Need for Speed Undercover vyvíjí opět studio EA Black Box a vyjde 21. listopadu 2008 pro PC, X360, PS3, Wii, PS2, DS, PSP a mobilní telefony - více v předešlém zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Lákání na Need for Speed Undercover  [26.7.2008 18:18 - levis]
Podvržený leták k Need For Speed Undercover  [24.6.2008 18:18 - levis]
Téma Need For Speed Undercover odkryto  [18.6.2008 12:12 - jd]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.