zavřít

NecroVisioN Lost Company se blíží

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podívejte se na události z hororové FPS 1. světové války také z pohledu druhé strany.

Podle čerstvě updatované stránky 1C vyjde již v únoru prequel k úspěšné hororové FPS NecroVisioN: Lost Company (viz video-recenze jedničky). Připomeňme, že ten se bude odehrávat před událostmi z prvního dílu a obsáhne několik nových levelů, postav, zbraní i hracích prvků.


Jeho hlavním hrdinou bude někdo jiný než přední postava jedničky, a to proto, abyste si konflikt užili i z druhé strany (tzn. model a la datadisky k prvnímu Half-Life). Proto se ujmete role jednoho z německých vojáků v první světové válce, dokonce přímo jednoho z těch, kteří byli u odkrytí oné hrozivé, nadpřirozené zlé síly, jež se objevila v prvním dílu hry. V pozdější fázi se pak stanete samotným Necromancerem, kterého na konci prvního NecroVisioN zabil právě hl. hrdina Simon Bukner.

NecroVisioN: Lost Company bude jen pro PC a neměl by vyžadovat předešlou hru ke spuštění.

zdroj: 1C

levis

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.