Něco nostalgie v PSP edici EA Replay
zdroj: tisková zpráva

Něco nostalgie v PSP edici EA Replay

4. 9. 2006 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Retro herní edice jsou v konzolovém segmentu zcela obvyklou strategií, přičemž tyhle řady aktuálně rozšiřuje také EA se svou kompilací produktů z devadesátých let minulého století.

Pod názvem EA Replay míří na handheld PSP podle všeho hodně příjemná budgetovka obsahující celých 14 her, které EA vydali v letech 1990-1995 na různé herní systémy. Počítaje v to originální PC projekt Wing Commander či sérii Road Rash, drsné závodění dobře známé ze 16-ti bitů, jmenovitě konzolí Mega Drive a SNES. A jaký že je kompletní soupis her?
B.O.B., Budokan, Desert Strike, Jungle Strike, Haunting Starring Polterguy, Mutant League Football, Road Rash, Road Rash II, Road Rash III, Syndicate, Ultima: The Black Gate, Virtual Pinball, Wing Commander, Wing Commander: Secret Missions. EA Replay má být exkluzivní záležitost, tedy nikde jinde se s tímhle unikátním herním balíkem nesetkáte (odhlédneme-li od skutečnosti, že většinu titulů už asi máte odehranou:o), přičemž na evropský PSP trh zamíří v polovině měsíce listopadu!

zdroj: PR

mart

Nejnovější články