zavřít

Něco nostalgie v PSP edici EA Replay

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Retro herní edice jsou v konzolovém segmentu zcela obvyklou strategií, přičemž tyhle řady aktuálně rozšiřuje také EA se svou kompilací produktů z devadesátých let minulého století.

Pod názvem EA Replay míří na handheld PSP podle všeho hodně příjemná budgetovka obsahující celých 14 her, které EA vydali v letech 1990-1995 na různé herní systémy. Počítaje v to originální PC projekt Wing Commander či sérii Road Rash, drsné závodění dobře známé ze 16-ti bitů, jmenovitě konzolí Mega Drive a SNES. A jaký že je kompletní soupis her?
B.O.B., Budokan, Desert Strike, Jungle Strike, Haunting Starring Polterguy, Mutant League Football, Road Rash, Road Rash II, Road Rash III, Syndicate, Ultima: The Black Gate, Virtual Pinball, Wing Commander, Wing Commander: Secret Missions. EA Replay má být exkluzivní záležitost, tedy nikde jinde se s tímhle unikátním herním balíkem nesetkáte (odhlédneme-li od skutečnosti, že většinu titulů už asi máte odehranou:o), přičemž na evropský PSP trh zamíří v polovině měsíce listopadu!

zdroj: PR

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.