zavřít

Nascar Racing 2003 - loučení se sérií

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všechno jednou končí, a tak se i slavná závodní série NASCAR chýlí ke svému poslednímu kousku, kterým bude NASCAR Racing 2003.

Vývojáři z Papyrus Racing Games však chtějí i do posledního dílu, na který ještě mají licenci, dát jen to nejlepší. Podle slov jejich šéfa, Riche Yasi, by se mělo vylepšit vše od grafického provedení přes fyzikální chování vozů a jejich ničitelnost až po samotnou AI. Právě první zmiňované nemáme zatím možnost posoudit, protože ač je hra již nějaký ten pátek v plánu, nevyšel doposud ani jediný screenshot. Vývojáři slibují lepší propracovanost stínování, nové artworky horizontu či oblohy a vyšší rozlišení textur všech objektů, které obklopují trať. Přibudou také čtyři nové modely aut a efekty slunce, včetně oslňující záře nad obzorem a podobných řidičských radostí ;)

Co se týče předního skla vozu, bude se na něm moci zachytávat špína a vůbec všechno, co se objeví ve vzduchu. Realističtěji (komplikovaněji) pojatý by měl být i povrch tratě a zlepšení se dočká též zvuková kulisa. Úplnou samozřejmostí pak zůstává aktuální složení závodících i jejich strojů podle nové sezóny. NASCAR Racing 2003 by měl být hotov začátkem roku, s jeho příchodem do obchodů počítá Sierra zhruba v únoru. Ačkoliv vývojáři z Papyrus zatím oficiálně neohlásili žádnou další závodní ani jinou hru, se sérií NASCAR prý jejich práce rozhodně neskončí a my bychom se měli časem dozvědět, čím si i nadále hodlají udržet pozornost herního světa.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.