zavřít

Naruto Ultimate Ninja Storm - bojovník i dobrodruh

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oslnivý po vizuální stránce, potěší příznivce bojovek i průzkumníky bohatých světů.

Namco Bandai pracuje na bojovce inspirované proslulou animovanou sérií Naruto: Ultimate Ninja Storm, nepřímo navazující na Ultimate Ninja pro PS2 (loňský X360 titul Naruto: Rise of a Ninja byl od jiných vývojářů z UbiSoftu). Přechod na next-gen grafiku bude podle tvůrců bezpochyby největším plusem, byť z pětice nových obrázků tipuji na opravdu in-game jedině ten třetí (díky ostrým hranám), zbytek zřejmě pochází přímo z photoshopové dílny autorů. Hlavní vlastnosti hry:

  • Přepracován bojový systém s řadou zakončujících manévrů, doplněných filmovými efekty. To vše na trojrozměrných bojištích, na nichž se uplatní přednosti každé postavy.
  • Až pětadvacet válečníků, jejichž podoby se Naruto naučí brát na sebe. Budete moci vytvořit týmy nejvýš o třech členech proti silnějším protivníkům.
  • Máte mít možnost volně prozkoumávat bohatý herní svět a pak tu ještě bude dobrodružný mód pro ty, kterým nevyhovuje čistě jen bojování.
  • Stovka úkolů v rámci Ultimate Mission Mode, který opíše děj celého animovaného TV seriálu až po Sasuke Retrieval Arc (epizody 5-6. sezóny).
Naruto: Ultimate Ninja Storm pro PS3 vyjde koncem letošního roku, fanouškům doporučujeme seznam hratelných postav - více v předešlém článku.
zdroj: OPS Blog, Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.