zavřít

Napříč Evropou a Asií v Master Rallye

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přiznám se, že se považuji za člověka znalého motoristického světa, ale jméno závodu Master Rallye mně nic neříká.

Podle všeho jde o prestižní off-road závod napříč celou Evropou a částečně i Asií (přes Turecko), který se stal námětem i pro stejnojmennou závodní hru od firmy Microids.


další nové obrázky

Přestože hra by měla vyjít pro PC a Playstation 2 již během listopadu, obrázků ani informací k dispozici mnoho není. Daleko více ale naznačilo minutové video ze hry (5 MB), které stojí docela za shlédnutí. Pokud se dá odhadovat z této ukázky, nemuselo by jít o béčkovou hru, přestože její vývoj zůstal mezi veřejností prakticky nepovšimnut.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.