zavřít

Napoleonské války po internetu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci strategických simulací historických bojů se konečně dočkají velkého projektu, do kterého se společně pustili Matrix Games a SPME Technologies - Napoleonic Wars.

Jde o velkolepou strategii pro až 7 hráčů situovanou do Napoleonského období (1805 - 1815). Hrát budete moci buď sólově přes email nebo rovnou přes Internet. Užijete si víc než dost všech možných dobových politických a diplomatických libůstek - vytváření i rušení spojenectví, vyhlašování a vedení válek, podmaňování menších národů, diktování mírových podmínek, budování armád, řadových vojsk, stráží, lehké a těžké kavalerie i dělostřelectva. Dále Vám bude k dispozici několik stovek vůdců té doby od Admirála Nelsona, přes Marshalla Davouta, po paši Turecké říše. Vítězem se stane hráč, který během hry nashromáždí nejvíce vítězných bodů. Napoleonic Wars si budete už brzy moci koupit zde.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.