zavřít

Nalezněte Lost Continents

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hodně v dálce, ale přece jen se rýsuje nová masivně multiplayerová hra (MMORPG) s názvem Lost Continents, jejíž vývoj dnes ohlásila společnost VR1 Entertainments.

Lost Continents staví na tradici knížek, jejichž autorem je například Jules Verne, nebo na filmech typu King Konga a pulp-seriálech 30tých let (př. Indiana Jones). I když je hra presentována jako MMORPG, bude to spíše masivní online multiplayerová akční adventura, na jejímž počátku se ocitnete v divoké Africe a Egyptské poušti. Na své cestě za záchranu světa a za zničením odvěkého zla, které trápí celou Zemi, se budete utkávat s mnoha legendárními nestvůrami, hledat poklady a ztracená města či řešit nejednu hádanku. Dnes by člověk mohl říct, že bude mít hra bohužel vysoké nároky na vybavení PC, ale vzhledem k tomu, že její dokončení je plánováno až na průběh roku 2003 (až poté, co proběhne nutné betatestování), dá se předpokládat, že do té doby bude mít PC s 3D akcelerátorem snad už úplně každý.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.