zavřít

Na vrchol věže v Damnation

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chcete vědět, v čem bude střílečka od Codemasters připomínat Assassins Creed?

Začátkem měsíce ohlášený mix first-person/third-person střílečky Damnation se některým jeví jako futuristický klon Assassins Creed. Že prý neoprávněně? "Na začátku levelu budete stát na vrcholu útesu a pod sebou uvidíte až do dálky se rozpínající město," popisuje obyčejnou misi hlavní designér Joseph Minkoff. "Až na samotném horizontu se bude do výšky tyčit strmá věž, na kterou bude vaším úkolem vylézt. Aby se vám to podařilo, bude nejprve třeba slézt dolů a projít celým městem, skákat po střechách, plížit se interiéry, spustit se do kanalizace a podobně."

Protože hrubá herní doba takové mise se bude pohybovat okolo 3 hodin, s Damnation si nejspíš pořádně užijeme: do každého z šesti rozdílných prostředí tu budou totiž zasazeny až čtyři levely, pro jistotu navíc odlišené různými výtvarnými prvky. Zatímco Half-Life 2 úspěšně vsadilo na řešení puzzlů pomocí hrátek s fyzikou, v Damnation budete mít jen zrak a sluch vaší postavy - budete se muset sami orientovat a najít si vhodnou cestu.


K tomu vám ostatně často pomohou vozidla, mezi nimiž nebudou chybět superrychlé motorky, ATV a masivní tanky, schopné zničit budovu jedinou ranou. Jistě potěší i zpráva, že celou singleplayerovou kampaň budete moci projít kooperativně ve dvou.

Damnation vydají Codemasters koncem roku pro PC, X360 a PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: VG247

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.