zavřít

Na skok do multiplayeru Resistance 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dojmy z opravdové války, během níž si vybudujete rivalitu vůči vybraným protivníkům. + OBRÁZKY

Začátkem května Insomniac veřejnosti prvně předvedli síťovou část své chystané akce Resistance 2, která si zaslouží pozornost už jen pro úctyhodné maximum šedesáti hráčů na jedné mapě, v tomto případě prosluněné lesní Scotie s dřevěnými domečky a spadanými stromy. Ačkoliv cílem vývojářů je roztmelit hráče do několika menších skupinek, které se budou během zápasu znovu a znovu střetávat, často se ocitnete v přestřelce s dobrou dvacítkou nebo třicítkou protivníků, což skutečně evokuje dojem opravdové války.

Celá akce se navíc velice svižně hýbe díky instantním respawnům, které vás okamžitě vrátí na mapu poblíž tomu, kdo vás posledně zpravil ze světa. Protože ideálně byste si během utkání měli najít několik rivalů, máte tak šanci se okamžitě pomstít, což je ještě umocněné skutečností, že vašeho vraha v chumlu rozeznáte díky barevné odlišenosti.


Co se týče zbraňového arzenálu, vedle klasické brokovnice a samopalu si na mapě vyzkoušíte i supersilný rotační kulomet a dvě verze odstřelovačky, které sice sdílí stejný hledáček, ale jednu celkem efektivně dovedete využít i při střelbě na blízko. Body získané za zabíjení protivníků (především rivalů) a plnění úkolů, kterými vás hra bude postupně zásobovat, zužitkujete v některém z bonusů, z nichž byl prozatím k vidění jen energetický štít. Ten sice ve videu vypadal téměř neprůstřelně, ale ve skutečnosti vás ochrání jen proti projektilům a když bude váš nepřítel chtít, bude do něj moci bez problémů vběhnout a odpálit vás pěkně zblízka.

Resistance 2 vyjde před Vánoci pro PS3 - více v preview a předešlém zpravodajství.
zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.