Na skok do Collapse: Devastated World
zdroj: tisková zpráva

Na skok do Collapse: Devastated World

22. 6. 2007 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Po dlouhé době tu dnes máme také sadu nových ukázek z Collapse: Devastated World, nadcházejícího akčního dobrodružství z dílny vývojářského studia Creaoteam.

Děj této hry, jejíž vydání si vzala na starost ruská společnost Buka Entertainement, je zasazenén do ne až tak moc vzdálené budoucnosti, do roku 2096. Svět v té době bude úplně jiný, než jak ho známe nyní a rozhodně to nebude změna k lepšímu. Bude prý plný nejrůznějších anomálií, mimozemských kreatur a strojů nad vaše chápání. Zbytky lidské civilizace se stanou terčem neustálých výpadů vetřelců z vesmíru. Nejvyšším zákonem zde bude právo silnějšího.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Collapse: Devastated World vás postaví do role posledního přeživšího člena elitní skupiny, která dosud tvořila jedinou chatrnou bariéru před úpadkem do totálního chaosu. Hra vám má nabídnout zajímavý hluboký příběh, unikátní design, interaktivní herní svět, akrobatické a efektní bojové styly, intuitivní systém ovládání, mnoho různých zbraní, stejně jako realistické postavičky co do vzhledu i pohybu (využita je k tomuto metoda "motion-capture"). Vydání titulu je naplánováno na podzim tohoto roku.
zdroj: Worthplaying

korgull

Nejnovější články