zavřít

Na pomoc GDI v Command & Conquer 3: Kane's Wrath

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tajné zbraně a veteráni pod velením mexické vědátorky aneb představení dvou podpůrných frakcí GDI.

Když jsme na letošní GC viděli chystaný datadisk k strategii Command & Conquer 3: Kane's Wrath, neměli ještě jeho autoři z EA Los Angeles hotové podpůrné frakce. Každé ze stran konfliktu (GDI, NOD a mimozemští Scrinové) totiž budou nově příslušet dva oddíly/uskupení speciálních jednotek.


Gamespot zjistil podrobnosti o těch, které dostanete pod kontrolu při hře za GDI:
  • Steel Talons: experimentální jednotky vzniklé za druhé války o Tiberium na přání generála Mitchella. Vyniknou specializací na netradiční operace, z nichž se vždy nakonec prostřílí díky jinak nevyzkoušeným/tajným armádním zbraním.
  • ZOCOM: mexickou vědátorkou vedené skupiny veteránů s bohatými zkušenostmi z bojů proti teroristům/mutantům, zvukovými zbraněmi a brněním odolným proti Tiberiu.
Command & Conquer 3: Kane's Wrath vyjde s českými titulky a manuálem pro PC/X360 na jaře, již nyní si ho můžete předobjednat. Více se dozvíte v prvním článku nebo podrobném preview.
zdroj: Gamespot

ls

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.