zavřít

Na kulečníku v Extreme Pool

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Extreme Pool je název právě dokončeného kulečníkového simulátoru od britských Graphic State (Equestriad, Dark Arena, Star X).

Hra se má chlubit realistickou grafikou, řadou herních modů (například i oblíbenou kariérou) a především skutečně přesnou fyzikou a kinetikou koulí. Svoje kulečníkové zkušenosti budete moci zužitkovat v některém z osmi prostředí, jako je třeba jachtařský klub v Karibiku, tajemná japonská zahrada, bar na střeše domu nebo basketbalové hřiště.


nové obrázkykompletní galerie

Chybět nemůže ani multiplayer, ve kterém bude moci své síly změřit až osm hráčů. Extreme Pool je dokončen ve verzích pro PS2, GameCube a PC, ale jeho stvořitelé stále ještě hledají vhodné vydavatele a distributory. Svoje oblíbené stoly si můžete prohlédnout také na pár obrázcích v naší galerii.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.