zavřít

Na co se těšit ve Skate 2?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přes dvě stě triků, chytřejší policii nebo skejťácké noviny. + 17 OBRÁZKŮ

Nedávné preview na IGN vzbudila určité pochybnosti, zda Skate 2 náhodou nebude šité rychlou jehlou. Dnes už na tyto spekulace můžete v klidu zapomenout a zaměřit se na to, co konkrétního autoři dvojky slíbili v časopisu EGM:

  • Hra znovu využije ovládacího schématu Flickit z prvního dílu s již avizovanou možností slézt z prkna a odstrkovat lavičky i jiné předměty z cesty.
  • Díky variacím a kombinacím nyní celkem přes 200 triků, mezi nimi např. ten, kdy prkno necháte podjet před překážkou, sami ji přeskočíte a dosednete zpět na skejt.
  • Policie a sekuriťáci opět v plné síle a ještě chytřejší než minule.
  • Z rozšiřujících vlastností dálého Slappyho blog (něco jako noviny o událostech ve skejťáckém světě?) a používání mobilního telefonu.
  • Dojde k jemným změnám v kameře, která se v méně přehledných či úzkých místech jemně nadzvedne, abyste mohli závodníka lépe navigovat. Komu to nebude vyhovovat, bude moci stále používat klasický third-person pohled.
  • Lidé budou tentokrát uskakovat z cesty, pokud se vyloženě nebudete snažit do nich narazit.
  • Z jedničky se vrátí některé značky a jména, např. Danny Way a Rob Dyrdek, vedle nichž jsou slíbeny další legendy.
  • Optimalizováno pro 60fps.
Skate 2 pro Xbox 360 a PS3 zatím nemá stanoven termín vydání - více v prvních detailech nebo odhalení.
zdroj: EGM, 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.