zavřít

Myšák Stuart Little 2 také na PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Americký rodinný film Stuart Little (1999), který měl u nás premiéru 30.3.2000 (jak ten čas letí), jistě okouzlil mnohé malé i velké diváky.

Kdo by také odolal maličkému bílému myšáčkovi ve slušivých kaťátkách, kterého adoptovala člověčí rodinka Littlových, s nimiž si při hledání ztraceného ptačího kamaráda užil tolik legrace... Někteří z cás proto možná vědí, že příběh malého myšáka Stuarta a jeho přátel zdaleka nekončí a v létě 2002 bude do kin uvedeno jeho druhé pokračování, Stuart Little 2. Možná si říkáte, že jsme se nejspíš spletli, když o tom píšeme na herním webzínu, ale věřte, že k tomu máme objektivní důvod.

Společnost Infogrames a Sony Pictures Consumer Products totiž spolu s debutem onoho filmu vydají stejnojmennou hru pro PC, která bude určena především těm nejmenším pařanům ve věku od 4 let. Hráči budou se Stuartem pátrat po jeho nové ztracené přítelkyni Margalo, pokusí se ji zachránit ze spárů Falcona a snad také zvládnou vrátit paní Littlové její postrádaný prsten. Ve hře se mimojiné vyskytuje pět mini-gamesek založených na akčních scénách z filmu. V těch budou otestovány Stuartovy řídičské, létací, skákací, skateboardistické schopnosti a také jeho chytrost a bystrost. Stuart Little 2 bude obsahovat dva herní módy (Story Mode, Free Play). Hráči se spolu s malým myšákem budou prohánět rourami, po chodníkách, budovách i střechách domů a po prostranství v Central Parku. Hra je vyvíjena společností Hyperspace Cowgirls a na vydání si počkáme do června 2002.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.