Multiplayerový mod posune sandboxové blbnutí v Just Cause 3 na novou úroveň
zdroj: Archiv

Multiplayerový mod posune sandboxové blbnutí v Just Cause 3 na novou úroveň

15. 7. 2017 17:29 | Preview | autor: Adam Homola |

Just Cause 3 vyšla, na pár hodin mi posloužila jako dobrá zábava, ale tak dlouho jako dvojka mi ani náhodou nevydržela. To by mohl nejen u mě změnit multiplayerový mod jednoduše pojmenovaný Just Cause 3 Multiplayer. Ten vyjde už za pár dnů na Steamu a i když nejde o oficiální DLC od Avalanche Studios, vypadá jako solidní prodloužení zábavy a to i přesto, že nepůjde o nijak přísně strukturovaný obsah. Mod nabídne závody, přestřelky, honičky a pak samozřejmě dnes už dobře známou sandboxovou hratelnost Just Cause, kdy můžete prostě jen tak blbnout a dělat co vás napadne.

To docela dobře předvádí přiložený trailer, kde desítky hráčů blbnou s letadly, auty, tanky, kachničkami… Samotný mod by toho zase až tolik nabízet neměl, neboť jeho vývojáři spoléhají na hráče a jejich vlastní kreativitu. Herní módy mají mít v rámci multiplayeru totiž na starosti spíše kreativní členové komunity než tvůrci modifikace.

Nadšenci z nanos GbR na modu pracují už přes rok, ale vydáním jeho finální verze 20. července to neskončí. Do verze 1.1 plánují tvůrci přidat podporu pro achievementy na Steamu a možnost hrát za někoho jiného než Rica Rodrigueze.

zdroj: Archiv

Just Cause 3 Multiplayer najdete na Steamu pod tímto odkazem a po vydání bude k dispozici kompletně zadarmo. Pokud byste to už nemohli vydržet, můžete si skoro finální verzi modu stáhnout z jeho oficiálních stránek. Mod si prochází různými fázemi veřejně dostupných betaverzí už několik měsíců, nicméně hráči preferující hotový produkt se dočkají už příští týden, bohužel pouze na PC.

Nejnovější články