zavřít

Multiplayerové RPG Masters of Belial

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rubačka ve stylu Diabla 2 zasazená do světa andělů i démonů, bude zcela zdarma.

Nemáte-li zrovna chuť na graficky náročnou a po čertech inovativní pecku, možná si při hraní čerstvě odhaleného multiplayerového RPG Masters of Belial, které bude zcela zdarma, osvěžíte zapomenuté klikací reflexy z Diabla 2. Hru vyvíjí studio založené jedním z programátorů konverze LEGO Star Wars na PC a celá hra je stavěná na vývojářských nástrojích Microsoft XNA:

  • Zasazeno do světa ovládaného anděly, kde se skupina heretiků pokusí probít skrz hory až k uvězněným legiím démonům a pustit je na svobodu.
  • Výběr hrdiny z osmi postav: soudce, pirát, černokněžník, dáma, rytíř, princ, anděl smrti a pasák.
  • PvP střety pro 1-8 hráčů i společné procházení dungeony.
Masters of Belial pro PC bude zcela zdarma od někdy v první polovině tohoto roku - více informací na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.