zavřít

Multiplayer v Serious Sam: Second Encounter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedělní aktualizace oficiálního CroTeam webu přináší další podrobnosti k nedávno oznámenému pokračování jejich skvělé FPS, která se jmenuje Serious Sam: The Second Encounter (SS:SE).

Tento druhý díl se bude instalovat buď jako stand-alone hra v samostatném adresáři, nebo jako součást první epizody, což je důležité pro zachování kompatability se všemi mody a mapami, jež pocházejí ze Serious Sam hráčské komunity. Další informace je velmi potěšující pro multiplayerové maniaky, SS:SE na tom totiž bude s multiplayerem velmi dobře. Kromě toho, že bude přibalena poslední verze Seriously Warped modu (nyní oficiálně potvrzeno), budou zde také nejrůznější multiplayer módy včetně kooperativní pařby pro single-player levely - to většina ostatních her bohužel postrádá. Cena ani datum zahájení prodeje se nezměnily, SS:SE je očekáván v listopadu a bude stát necelých dvacet dolárů. Já osobně se na dvojku moc těším, tím spíš že jednička byla bezvadná řežba - viz naše recenze.
zdroj: Croteam

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.