zavřít

Multiplayer v Need for Speed Undercover

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Policajti vs. zloději v silničních honičkách nového módu. + 3 OBRÁZKY A VIDEO

S trojicí dalších obrázků z Need for Speed Undercover, tentokrát v neobyčejně plném rozlišení, navazujeme také na dosavadní články zmínkou o zbrusu novém multiplayerovém módu Policajti a zloději (Cops and Robbers). O něm ostatně víc už tisková zpráva:

    V tomto akcí nabitém týmovém módu se utkají dvě družstva o čtyřech hráčích ve vrcholné silniční bitvě. Úkolem zlodějů je vyzvednout balíček a doručit jej na místo předání, zatímco policajti se jim v tom budou snažit zabránit. Každou hru tvoří dvě kola, aby si soupeřící týmy mohly prohodit své role. V dráhových a okruhových multiplayerových závodních módech bude moci prokázat své řidičské umění až osm hráčů najednou (neplatí pro handheldové verze).
    „Napínavé policejní honičky jsou charakteristickým prvkem Undercover a to se samozřejmě vztahuje i na multiplayer,“ řekl výkonný producent studia Black Box Bill Harrison. „Mód Cops and Robbers vtáhne hráče do adrenalinových bitev, poháněných enginem Heroic Driving, v nichž budou muset provést nebo překazit provedení předávky balíčku v konspiračním domě.“
A mimochodem, koho by zajímal soundtrack, na webu EA is lze poslechnout úrovky ze všech písniček (včetně těch od Prodigy nebo Tricky).


Need for Speed Undercover - Cops and Robbers trailer

Need for Speed Undercover vyjde 21. listopadu pro PC, Xbox360, PS3, PS2, PSP a Wii, více v našich dojmech a dalších článcích.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Need for Speed Undercover hotovo, i s koblihami  [7.10.2008 20:20 - levis]
Staňte se poldou s Need for Speed Undercover  [29.9.2008 19:19 - levis]
Další tři sporťáky z Need for Speed Undercover  [29.9.2008 10:10 - jd]
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.