zavřít

Multiplayer v adventuře Zanzarah

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O dívence Amy a její cestě za sjednocením světa fantasie a toho reálného v 3D akční adventuře s názvem Zanzarah: The Hidden Portal, jste na našich stránkách již mohli číst vícekrát.

Také jste se do onoho záhadného světa mohli prostřednictvím naší galerie a traileru podívat. Avšak doposud jste neměli možnost shlédnout screenshoty, které by byly pořízeny z multiplayeru. Takové obrázky se v naší galerii objevily až dnes a rozhodně stojí za pozornost.


další nové obrázky

Multiplayeru se ve fantasy hře Zanzarah: The Hidden Portal bude moci zúčastnit až 10 hráčů, přičemž je pro ně připraveno šest velice pěkně navržených map. Na výběr bude ze dvou hracích módů - deathmatch, ve kterém budete moci použít své vlastní skřítky ze singleplayer módu nebo random, při němž počítač naopak každému hráči náhodně vygeneruje výběr skřítků. Navíc ve hře bude také možnost směny skřítků a kouzel mezi hráči.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.