zavřít

Multiplayer Rainbow Six Vegas 2 pod drobnohledem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zaměříme se na levelování postav i různé druhy odměn a odkryjeme dva nové herní módy.

Multiplayer chystané týmové akce Rainbow Six Vegas 2 přinese třináctku nových map, byť některé z nich budou předělávkami z původního RS3 Raven Shield. Vrátí se rovněž systém specialiazace a vylepšování jednotlivých postav z prvního dílu, odkud jej přejalo Call of Duty 4. Tentokrát však v každé ze tří kategorií - boji na blízko, odstřelování i obyčejném útočení - budete moci dosáhnout až 20. úrovně, přičemž každý postup výš vás odmění novou zbraní, extra zkušenostmi apod.


Rozhodující bude, kterak protivníky zabijete: stejně bodů třeba získáte za zabití nepřítele, schovaného za průstřelným materiálem (např. dřevem), jako za jeho odstranění úspěšnou detonací nálože C4. Odstřelovači nejvíce úspěchu sklidí za headshoty, popř. trefí-li se do protivníka za běhu nebo třeba slaňování ze stropu. V boji na blízko získáte extra ocenění za zabití nepřátele nemířenou střelbou na slepo nebo úspěšnou trefou při oslepení granátem, narozdíl od případu, kdy protivníka trefíte do zad.

Prvním z dvojice nových módů pro hraní přes System Link, splitscreen nebo Xbox Live se jmenuje Demolition a půjde veskrze o klasický scénář jako z Counter-Strike, kdy se tým A bude snažit nastražit bombu na jednom ze dvou určených míst, zatímco cílem týmu B bude oba body ubránit a detonaci zamezit. Na deaktivaci bomby přitom bude potřeba celá jedna minuta. V módu Team Leader s hlavním cílem dopravit VIP na určené místo pak bude kladen důraz na velitele skupiny: pokud bude zabit v boji, zbytek vojáků ztratí možnost se respawnovat a tudíž budou muset razantně změnit taktiku vedení boje.


Rainbow Six Vegas 2 - záběry z hraní multiplayeru

Poslední změnou, o níž jsme se zde ani v našem preview ještě nezmínili, je pak odstranění radaru v pravém horním rohu obrazovky. Ve Vegas 2 budete moci na moment zapnout akorát tepelné čidlo a při jeho použití samozřejmě nebude možné rozlišit těla protivníků od vlastních kolegů. Snad i to přispěje k větší rozvaze při postupu úrovněmi. Mimochodem, co se týče dalších dílů série, autoři se znovu nechali slyšet, že celý příběh Vegas tímto končí a případná další pokračování Rainbow Six se již budou odehrávat v jiném prostředí.

Rainbow Six Vegas 2 vyjde pro PC, X360 a PS3 již 21. března (předobjednávka) - více v preview nebo předchozím zpravodajství:

Rainbow Six Vegas 2 deníček v češtině  [24.1.2008 10:10 - levis]
Nový trailer a info o multiplayeru Rainbow Six Vegas 2  [13.1.2008 17:17 - levis]
První trailer z Rainbow Six Vegas 2  [10.12.2007 09:09 - levis]
Rainbow Six Vegas 2 v prvních detailech  [6.12.2007 15:15 - levis]
Co si přát do Rainbow Six Vegas 2?  [25.11.2007 18:18 - jester]
Oznámení Rainbow Six Vegas 2  [20.11.2007 20:20 - jd]
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.