zavřít

Moskva plná zombíků v Evil Resistance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská hororová střílečka se soustředí na brutalitu v duchu amerických filmových krváků.

Ruští vývojáři z Openoko (z poslední doby autoři Inquisitor: The Samael Book) mezi jinými chystají i hororovou střílečku Evil Resistance: Morning of the Dead. V ní si zahrajete za mladou policajtku, která byla čerstvě přeložena na stanici v okrajové části Moskvy a právě se vydává na své nové pracoviště. Po cestě se ale něco přihodí, auto končí v příkopu a když se hrdinka probouzí, samozřejmě zjišťuje, že je najednou obklopená krvežíznivými zombíky.

Autoři jako inspiraci citují především současné americké filmové krváky, jimž se chtějí přiblížit nadměrnou brutalitou a tím, že proti vám poženou nekonečné hordy nemrtvých (konkrétně téměř třicet druhů různých zombíků). Abyste v infikované zóně přežili, zjistili, co se děje a ještě si zavolali o pomoc, budete muset využít veškerého zbraňového arzenálu, který má čítat celkem šestadvacet typů zbraní a nebude v něm chybět nic od nožů po motorové pily a kulomety. Těšit se můžete i na jednodušší puzzly a veskrze "logické" zákysy, hledání karet a klíčů k zavřeným dveřím atd.


V průběhu hry navíc navštívíte sedm věrohodně zpracovaných lokací, tak či onak se blížících své skutečné moskevské podobě. Na škodu jistě nebude jak podpora fyzikálních karet AGEIA, tak ani možnost postavit se nemrtvým ve dvou v rámci kooperativního módu.

Evil Resistance: Morning Of The Dead vyjde pro PC začátkem příštího roku.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.