Modrý ježek v Sonic and the Secret Rings
zdroj: tisková zpráva

Modrý ježek v Sonic and the Secret Rings

13. 2. 2007 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Další dobrodružství známého ježka Sonica pílí na konzoli Wii, kde se Sega tváří, jako že s výpomocí speciálního ovladače půjde konečně o zdařilý 3D comeback.

Tento se odehrává ve snovém světě arabských Pohádek tisíce a jedné noci, do nichž se Sonic na pozvání Džina dostane. Má jít o báječné univerzum vyznačující se pokročilou a realistickou fyzikou, působivými odrazy vody a jinými, např. světelnými efekty, kterých jste si jistě při čtení nebyli tak nějak vědomi. Na druhou stranu, nezní to jako pohádka? :) Tahle má vadu ve skutečnosti, že jí chybí poslední stránky, resp. jsou prázdné, takže je náš charismatický hrdina musí najít, aby známá kniha byla kompletní. Sonic má opět využívat především svého hlavního trademarku, tedy signifikantní rychlosti vzbuzují podezření, jestli tenhle Džin není vlastně nějaký vypečený a poněkud netrpělivý knižní vydavatel, ale to nic nemění na skutečnosti, že tu v největším zápřahu bude kombo wiimote a nunchuk.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

S pomocí těchto ovladačů budete intuitivně iniciovat Sonicovy pohyby a to jak pro rychlý přesun zdejšími členitými lokacemi, tak pro bojování se zástupy stylových nepřátel, které byste v Persii dneska asi nenašli. Nakláněním padu ze strany na stranu se budete vyhýbat překážkám na cestě, máchnutím dopředu se zbavíte dotěrných oponentů, apod. Obrazová galerie je dostatečně výmluvná. V rámci zbrusu nových aktivit se mluví ještě o boostu a katapultu, jež by měly povýšit již tak enormní Sonicovu rychlost do nového rozměru. Tvůrci avizují vyžití pro čtyři hráče u jedné obrazovky současně, ovšem tady v rámci bonusových 30-ti miniher, které by vám mohly eventuálně spravit chuť v případě, že hlavní singleplayerová kampaň náhodou zklame. K vydání Sonic and the Secret Rings na Wii dojde již v březnu.
zdroj: ToTheGame

mart

Nejnovější články