zavřít

Mnoho tváří a schopností v LEGO Batman

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Znovu dobře známá receptura s puzzly, plošinovkovitým křepčením a využitím unikátních schopností různých postav.

Multiplatformní LEGO Batman má pokračovat v dobře známé receptuře použité při tvorbě LEGO Star Wars či naposled LEGO Indiana Jones (nechci se nikoho dotknout, ale tady žádná sláva). Důraz bude tedy opět kladen na kooperativní hrátky pro dva hráče a boj se zástupy nepřátel, s oživením v podobě lehkých puzzlů a plošinovkovitého křepčení.


V případě nezdaru vás od frustrace zachrání nikoliv Batmanův parťák Robin, ale hodně blízký checkpoint, díky čemuž vás nečeká otravné opakování dlouhých herních úseků. Inu tenhle Batman má ostatně za cíl primárně oslovit dětské publikum. To si tady užije údajně pestrého rejstříku různých úderů a výpadů "hlavního hrdiny" spolu s možností zahodit nepřítele v dál či aktu střelby, pro což se šikne náčiní zvané batarang, které se automaticky zaměřuje na cíl pomocí speciálního kurzoru.

Nadějete se spousty známých tváří, za které si zdejší dobrodružství bude možné střihnout (proto ty uvozovky u hlavního hrdiny výše), kde každý vlastní něco speciálních propriet propůjčujících dané postavě zcela unikátní dovednosti. Zmiňovaný Robin má kupř. magnetické botky pro chůzi po kovových zdech, Batman malý kluzák pro bezpečný klouzavý let, resp. sestoupání z velkých výšek, Joker elektrický bzučák pro aktivaci strojních zařízení, apod.


LEGO Batman alfred trailer

Do kategorie "apod." mohu patřit také speciální schopnosti, které ponejvíce využijete právě díky kooperativnímu režimu nutícímu vás tak efektivně spolupracovat, pročež např. taková Harley Quinn skáče do velkých výšek a umí plavat. Počítá se ještě s využitím dopravních prostředků a příběhem, na něhož budete nahlížet jednou za ty správné hochy, podruhé naopak za lotry.

LEGO Batman vyjde pro všechny platformy již v září - více v našem dřívějším zpravodajství.
zdroj: Eurogamer, PR

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.