zavřít

MMORPG Mythica také na stříbrném plátně?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Filmy, vznikající na motivy počítačových her, nejsou dnes již ničím zvláštním stejně jako hry, založené na slavných snímcích.

Dalším členem do první skupiny se podle všeho stane i MMORPG Mythica od Microsoftu. O jeho téma - severské fantasy - už prý projevilo zájem nejedno hollywoodské studio, tedy alespoň to na forech hry tvrdí zástupce tvůrců, Chris Lye. Zajímavé na celé zprávě je to, že Mythica je stále ještě ve vývoji a na svět se nedostane dříve než na podzim příštího roku. Že by byla postava padlého vikingského hrdiny pro filmaře tolik atraktivní? Uvidíme, jak jednání nakonec dopadnou a co z filmové Mythicy vyleze. Jen pro zajímavost, mezi dalšími připravovanými filmy podle her najdeme třeba Bloodrayne, Silent Hill nebo Hitmana.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.