zavřít

MMOFPS/RPG Battleground Europe

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost GMX Media dnes přišla s oznámením nového titulu, který získala pod svou vydavatelskou vlajku.

Jde zároveň o první masivně multiplayerovou hru, jež ponese logo tohoto vydavatele na své krabičce. Hra se jmenuje Beyond Blitzkrieg (později název změněn na Battleground Europe), je vyvíjena v dílnách vývojářského týmu Cornered Rat Software a má vyjít letos v červnu. Spolu s tiskovou zprávou byly vypuštěny i první obrázky.


Beyond Blitzkrieg je masivně multiplayerovou onlinovou akční hrou pojatou z perspektivy vlastních očí. Jak asi už tušíte, jejím tématem je 2. světová válka. Spolu s tisíci dalšími nadšenci se budete moci s puškou v ruce (a s ohněm v srdci) prohánět na bojištích Západní Evropy. Případně se budete moci zmocnit nějakého bojového prostředku, jichž zde budou desítky, a to ať už pozemních, námořních nebo leteckých. Na jaké straně konfliktu se ocitnete, je čistě na vás.

A nyní trocha čísel. Beyond Blitzkrieg bude obsahovat přes 36 tisíc strategických objektů, jako jsou různé budovy, bunkry a mosty rozmístěné ve více než 450 městech a obcích. Herní mapa bude zahrnovat rozlohu o více než 354 tisíc čtverečních mil. Kromě akčních prvků ve hře narazíte, jak budete budovat kariéru, i na prvky RPG. V plánu je prý podpora následujících jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština.

Update: Jak už podotklo pár našich čtenářů v diskusi pod touto zprávou, Beyond Blitzkrieg je "pouze" evropskou verzí v Americe už pár let dobře zaběhnuté hry s názvem World War II Online.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.