zavřít

Mission pack pro Ghost Recon na cestě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se dalo očekávat, UbiSoft dnes vydal tiskovou zprávu potvrzující vznik prvního mission packu pro jejich v USA relativně úspěšnou hru Tom Clancy's Ghost Recon.

Ten bude inspirován skutečným konfliktem ze severní Afriky, kde už dlouhá léta zuří konflikt mezi Etiopií a malou zemičkou Eritrea (resp. místními domorodými kmeny), které se přou o uměle vytvořenou (nepřírodní) hranici. V mission packu se opět dostanete do role člena speciálních jednotek GHOSTS, jejichž úkolem bude tentokrát hlavně chránit zdravotnickou a potravinovou pomoc OSN oběma znepřáteleným stranám. Těšit se můžete i na nové jednotky, vozidla, nepřátele a vylepšenou grafiku - to vše v celkem osmi misích pro singleplayer a pár dalších pro hru po síti nebo internetu přes Ubi.com. Otázkou zůstává, jestli autoři tohoto mission packu plánovaného na březen zapracují i na hratelnosti, aby byly odstraněny všechny neduhy enginu podrobně popisované v naší nedávné recenzi od Mickey Mouse:

    Hrajete misi, kde je jedním z cílů vyhodit do povětří třeba most. Nejprve to zkusíte raketometem, jehož střela projede tankem jako máslem. Ale co to? Dřevěný most tvořený pár polínky se ani nehne. No tohle... Ale co, mám v týmu chlápka, co s sebou nese nálož, tak odpálím most tak, jak se to dělat má. Ale bacha, tento chlapík je pro vás naprosto nepostradatelný, neboť jak vám jej zabijí, je všechno v háji, protože nikdo jiný z vašich „specialistů“ nemůže sebrat tu pitomou bombu, kterou nesl, a odpálit ji za něj. To samé platí v případě, že musíte raketou zastavit tank. Jak sejmou chlapa s raketometem, je mise v háji, i když vám zbyli všichni ostatní členové, dokonce třebas i jiný rakotemetčík (to vám hra napíše, že máte málo raket). Není to hloupé? Ptáte se, proč to tak je? Já taky... [více]
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.