zavřít

Mighty Eighth ze série WarBirds

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce leteckých simulátorů, kteří odhalili historickou online multiplayerovou sérii WarBirds jistě potěší následující zpráva.

Společnost iEntertainment Network dnes totiž ohlásila nový letecký bojový simulátor s názvem Mighty Eighth spadající pod tuto sérii, který - jak věří - se stane nejlepším leteckým simulátorem roku 2007. V březnu toho roku má totiž hra vyjít. K dispozici bude současně ve verzích pro PC a Xbox. Dokonce se prý uvažuje i tom, že by byl tento titul převeden také na nové konzole podporující síťovou hru.

Mighty Eighth má podle tiskové zprávy následovat dobrodružství letců z obou stran 2. světové války. Díky dynamickému enginu budou mít hráči možnost svou akcí změnit směr konfliktu. Zahrát si budete moci sólo anebo online spolu se stovkami dalších nadšenců z celého světa. Těšit se můžete na nový evropský kontinent, odvozená satelitní data, detailní terén, nové možnosti v komunikaci mezi hráči, prostředky řízené AI či jinými hráči, velmi detailní modely prostředků, skvělé efekty a další.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.