zavřít

Middle-Earth Online - virtuální Středozem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli doposud vedla do Středozemě jediná cesta přes most zvaný fantazie, pak byste vy, kteří jste jej neustále přetěžovali, měli vědět, že se chystá otevřít nová cesta, kudy tento úžasný svět hobitů půjde také navštívit.

Podle nejnovějšího vydání časopisu Computer Games Magazin totiž pracují Turbine Entertainment (tvůrci Asheron's Call 2) na dalším masivně multiplayerovém projektu, tentokrát inspirovaném právě čím dál slavnějším Tolkienovým dílem Pán Prstenů.

Hra se bude jmenovat Middle-Earth Online a bude se odehrávat během konfliktu společenstva se Sauronem. Lidé, skřeti, trpaslíci, elfové i hobiti zde budou spolupracovat v menších či větších skupinkách, objevovat svět, budovat domovy či prostě jen pít a zpívat. Velké množství dostupných zdrojů vám umožní vyrábět mocné zbraně a brnění, ale také jídlo nebo dekorativní předměty. Podobně jako v Asheron's Call 2, i zde si prý budete moci navrhnout svou vlastní postavičku, jejíž definice ovšem nemusí být konečná. Během hry se budete smět kdykoliv uchýlit k nějakým změnám. Jelikož jde o informace zatím ne příliš oficiální, nemáme pro vás k dispozici ani žádný obrázek. Doufejme, že se brzy o tomto projektu, který fanoušky oblaží až někdy v roce 2004, dozvíme více. Podle stejného časopisu se chystá ještě další RPG podle Pána prstenů s názvem Shadows of Mordor, které by mělo být něčím mezi Diablem a Neverwinter Nights, ale nevyjde dříve, než v roce 2005.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.