zavřít

Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco se svět chystá na oslavy stého výročí létání, Microsoft přišel s oznámením nového leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight, který by měl být hotov v červenci tohoto roku.

V podstatě půjde o další ze série Flight Simulator od Microsoftu, tentokrát však s tím, že tito vývojáři tím zároveň oslavují 20tileté výročí výroby a zdokonalování leteckých simulátorů. Příznivci tohoto žánru si budou moci ozkoušet ovládání historických strojů, jako jsou Ryan NYP Charlese Lindbergha "Spirit of St. Louis", Douglas DC-3 a první úspěšné letadlo s pohonem Wright Flyer.


nové obrázkykompletní galerie

Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight bude obsahovat mj. i interaktivní multimédia přinášející všem fanouškům leteckého průmyslu mnoho informací nejen o strojích, které tvůří dějiny leteckého průmyslu, ale také o jejich pilotech. Hra se bude navíc moci pochlubit aktualizovaným dynamickým systémem počasí, zdokonaleným automatickým generováním scenérií a detailními vizuálními efekty, vylepšenými funkcemi řízení leteckého provozu a 3D interaktivními kokpity, stejně tak jako 15 moderními letadly (Boeing 777, Beechcraft Baron a helikoptéra Robinson R22). Více informací na homepage, odkud pochází také první obrázky v nízkém rozlišení.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.