zavřít

Mercenaries 2 se mají k světu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poznatky z E3 buildu prozrazují, co se dolaďuje necelých padesát dní před vydáním.

Žoldácká akce Mercenaries 2 je de facto hotová a vývojářům z Pandemic zbývá něco pod padesát dnů, aby ji vyladili ku přání hráčů a napravili to, na co se po uvolnění posledních videí nejvíce stěžovalo. Výtky směřovaly především k umělé inteligenci nepřátel, která se v buildu určeném pro E3 oproti dřívějším verzím podstatně zlepšila. Sice se tu a tam pořád stane, že stojí na místě a okouní, než se do nich pustíte, ale alespoň už pochopili, jaký význam mají ve hře vozidla.


Zkuste si tedy přistát uprostřed hloučku protivníků s helikoptérou a sami uvidíte, že udělají všechno pro to, aby vás z ní dostali. Co víc, nepřátelé si budou sami vyhledávat pojízdnou techniku a pokud narazí na neobsazený tank, div se o něj nezačnou rvát. Není nejspíš třeba dodávat, že chladnokrevný protivník v pancéřovaném tanku je podstatně větší hrozbou než ospalý ňouma, zaparkovaný u brány a vybavený jedinou puškou. Co dalšího se změnilo je minimálně framerate, oproti posledně dnes již téměř plně stabilní v obou konzolových verzích.

Mercenaries 2 vyjdou nejspíš koncem srpna pro PC, PS3 a Xbox360 - více v posledních článcích:

Trailery z Mercenaries 2 a Force Unleashed  [10.7.2008 14:14 - levis]
Úvodní mise z Mercenaries 2  [13.6.2008 10:10 - levis]
Práce pro všechny strany v Mercenaries 2  [27.5.2008 15:15 - levis]
Zabijáci v džungli Mercenaries 2  [29.1.2008 13:13 - levis]
Do boje s tankem v Mercenaries 2  [3.1.2008 14:14 - levis]
zdroj: IGN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.