Medieval: Total War - Viking Invasion info
zdroj: tisková zpráva

Medieval: Total War - Viking Invasion info

7. 1. 2003 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Activision dnes oficiálně potvrdil to, o čem jsme vás informovali již zhruba před měsícem, a to, že se chystá datadisk k 3D real-time strategii od Creative Assembly - Medieval: Total War.

Medieval: Total War Viking Invasion zdroj: tisková zpráva Tento titul se na trhu objevil teprve před několika málo měsíci a volně tak navázal na sérii Shogun: Total War. Rozšiřující balíček je vyvíjen stejným studiem, bude se jmenovat Viking Invasion a zavede vás do roku 790 našeho letopočtu, kdy se vikingští bojovníci rozhodli sestoupit ze svých seveřanských pevností a jali se plenit své sousedy.

Medieval: Total War - Viking Invasion svým hráčům nabídne osm nových frakcí, včetně Vikingů samotných. Vedle nich se ale seznámíte také se Sasy, Skoty, Iry, Velšany a Pikty. Jak název napovídá, půjde především o vpád Vikingů. Kam, to je zase docela patrné z výčtu národů, s nimiž se ve hře setkáte. S novými hrdiny a jednotkami se zde tedy povede boj o vládu nad britskými ostrovy. Pochopitelně nebudou chybět ani nové zbraně a další novinky, které fanouškové titulu jistě ocení. Pokud se již nemůžete dočkat, pak vězte, že "vikingský datadisk" by se k vám měl dostat už letos na jaře.

zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články