zavřít

Mechové v ulicích F.E.A.R. 2 Project Origin

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování F.E.A.R. konečně i ve venkovních prostorech, s armádou mechů ničící mrakodrapy. NOVÉ INFO

Pokud jste po shlédnutí prvních obrázků nebo osmnáctiminutového videa chtěli Project Origin aneb pokračování F.E.A.R. zavrhnout kvůli monotónním interiérům, zbystřete pozornost: po úvodní epizodě se zajmutím presidentky Armachamu Genevievy Aristridové (viz samostatný článek) se podíváte přímo do města Auburnu, jehož ulicemi pochoduje nejen armáda, ale také mechové. Ihned předkládáme důkaz:


kliknutím na obrázek otevřete verzi ve vyšším rozlišení

Konečně si můžete udělat představu i o tom, jak bude Alma na svobodě “přetvářet herní svět”. Holčička bude řádit trochu po vzoru populárního japonského anime Akira: třeba si to jako letadlo napálí střemhlav do mrakodrapu (což je v Americe po 11. září nebezpečné tabu), mocným výbuchem zcela rozrdtí jeho skleněnou stěnu a zatímco v klidu levituje k zemi, nechává za sebou akorát kouřící, odkrytou železobetonovou konstrukci:


kliknutím na obrázek otevřete verzi ve vyšším rozlišení

Protože hra vyjde pro PC, X360 i PS3 nejdříve v druhé polovině příštího roku, mají autoři dost času zkoušet další věci: chtějí například, abyste pomocí Nail Gun mohli lidi připichovat k pohybujícím se objektům (hádáme, že mají na mysli právě mechy). Naopak si nepřivykejte na kombinaci laseru/plamenometu z videa, protože tento pracovně nazvaný "Flase" ve hře nahradí samostatné zbraně (tzv. zvlášť plamenomet i laser).
zdroj: GFW

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.