zavřít

Mata Hari bude svádět tancem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kreslená adventura se pokusí oživit žánr hudebními mezihrami. + NOVÉ OBRÁZKY

Německý vydavatel dtp má dlouholetou tradici v kreslených adventurách a pokud vše půjde podle plánu, ještě letos na podzim na trh pošle nejnovější dílko vývojářů z 4Head, totiž špionážní dobrodružství Mata Hari.

Ti obeznámení s historickou postavou jeho hrdinky jistě tuší, že pro úspěch na svých špionážních misích se Mata Hari bude muset umět dobře prodat. V několika částech hry tak budete muset třeba tančit, což autoři vyřešili formou minihry, obtížnostně stupňované do příslušného rytmu (tj. něco jako u současných hudebních her). Na obrazovce budou létat noty, které budete muset myší uchopit a vsadit na správné místo do rytmu.


Čím lepší budete, tím víc si vyděláte: na konci hry nejspíš za tuto snahu budete i odměněni. Nicméně neděste se, patříte-li mezi skalní fandy adventur a podobné experimenty (byť poněkud tetriskovského charakteru) vám nahání hrůzu, protože všechny sekvence bude teoreticky možné i přeskočit. O tom, co dalšího od hry čekat, již lépe vypráví sada nových obrázků: Mata Hari pro PC vyjde nejdříve v Německu 21. listopadu, distribuce v dalších zemí má následovat - více v dalším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Hloupoučký Mr. Bean a tajemná Mata Hari v obrazech  [29.8.2007 14:14 - levis]
Krásná a nebezpečná Mata Hari  [27.4.2007 10:10 - korgull]
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.