Massive Assault: Phantom Renaissance
zdroj: tisková zpráva

Massive Assault: Phantom Renaissance

4. 5. 2004 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Studio Wargaming.net se dnes oficiálně pochlubilo, že pracuje na Massive Assault: Phantom Renaissance, samostatném datadisku k jejich původní tahové strategii Massive Assault.

To slovo "samostatný" znamená, že k tomu, abyste si toto nové dílo zahráli, nebudete potřebovat původní hru. Vývoj projektu prý probíhá více než půl roku, kdy by měl být dokončen, však tvůrci ještě neprozradili. Jeho příběh vypráví o novém globálním konfliktu, který se rozhořel asi pět let po První válce. Zbytek poražené frakce Phantom League se uchýlil do podzemí. Byly vyvinuty nové, ještě mocnější zbraně. Phantom League se připravuje na útok, který by měl přijít během oslav výročí velkého vítězství. Tři obrázky, které naleznete v naší galerii, nejsou screenshoty ze hry, nýbrž pouze artworky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Massive Assault: Phantom Renaissance vám má nabídnout úplně nový "Assault" mód, který hráče obdaří pouze limitovaným množstvím surovin, cílem pak bude získat pod svou nadvládu síť velmi dobře střežených nepřátelských pevností. Dále se můžete těšit na šest nových planet, dvě mega-kampaně, 20 nových single-playerových scénářů, novou a mnohem rafinovanější AI, různý počet tzv. tajných spojenců pro každou stranu či 10 nových jednotek pro každou stranu. Tvůrci chystají pár úprav také po stránce technické. Přepracována byla technologie grafického ztvárnění jednotek, také 3D engine by měl doznat několika změn k lepšímu (co do výkonu, efektů, apod.), budou zde dva nové módy pohledu na bitevní pole, další hudební doprovod pro bitvy, vylepšení hratelnosti v single- i multiplayeru a mj. ještě možnost hraní po lokální síti.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články