zavřít

Masové bitvy v Atlantica Online

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Najměte si do party až osm žoldáků, provdejte je a až zestárnou, zacvičte jejich děti.

Korejští vývojáři z Ndoors chystají vnést do žánru onlinovek něco nového se svým projektem Atlantica Online, který by měl v sobe smíchat klasické MMORPG s boji, v nichž se hráči střídají v tazích. Každý hráč bude mít ve své skupině až devět počítačem ovládaných postaviček, přičemž v partě o maximálním počtu tří hráčů tedy bude moci stát až sedmadvacet bojovníků.
Už to samo o sobě je dostatečně dobrým důvodem pro to, aby si každý mohl své kroky dostatečně promyslet a jedné postavičce po druhé nařídit, co přesně má udělat. Autoři mimo to počítají i s tou možností, že vás podobné kousky brzy přestanou bavit, a proto půjde zapnout i systém automatických bitev a bojovníkům jen navolit, jakým stylem mají bojovat nebo raději podporovat či uzdravovat své kolegy.


Aby bylo jasno, ne všechny postavy si budete hýčkat od začátku. Začnete klasicky s jediným hrdinou, který zůstane vaší hlavní postavou, ale již od začátku si budete moci najmout až osm žoldáků o různých schopnostech. Rozdíl oproti jiným hrám v žánrů, kde počítačové pomoci využijete většinou jen na nižších úrovních, bude ten, že žoldáky budete moci adoptovat už coby děti a vychovávat je celé mládí.


Atlantica Online debut trailer

Co víc, v dospělosti je budete moci dokonce provdat a znovu školit jejich děti. S tím se pochopitelně váže i fakt, že čím starší taková postava bude, tím nabere zkušeností, ale od určitého bodu dál už se její schopnosti zlepšovat nebudou a ke staří se naopak začne zhoršovat.

Atlantica spustí svůj betatest někdy v červenci, přihlásit se můžete zde.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.