Masivně multiplayerová M.O.S.
zdroj: Archiv

Masivně multiplayerová M.O.S.

19. 2. 2003 20:55 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jestli jste si oblíbili masivně multiplayerové hry, pak vás možná bude zajímat, že SharkByte Software nyní pracuje na jednom takovém titulu, který dostal název M.O.S., což je zkratka Military Occupational Specialty.

news zdroj: Archiv Co se týče hry jako takové, půjde o futuristickou taktickou role-playing střílečku s vojenskou tématikou. Hráč v ní ztvární roli rekruta nastrčeného do bojové linie na planetě zvané Balii. Ta je svým způsobem velice podobná Zemi, jenom zde není takové pohodlí.

Protože hra ponese také prvky RPG, budete moci svého hrdinu dále zdokonalovat, a to třemi různými způsoby. Jako správní vojáci zde budete mít jako jednu z možností postup v hodnosti. Užíván je v tomto případě tradiční systém hodností. Zadruhé bude hráč zdokonalovat své schopnosti v rámci plnění misí. Nakonec během hry budete sbírat rovněž různé velice hodnotné informace, díky nimž se naučíte spoustu užitečných věcí.

Obrázek zdroj: Archiv Na planetě Balii budou úřadovat tři takové skupiny, kterým se říká "Shard" - The Dominion, The Divine Separation a The Sovereignty. Jsou to jakési vojenské posádky pod vedením generála. jak se jednou hráč nechá rekrutovat do takové skupiny, je zavázán plnit její rozkazy po určitou dobu. Až tato doba uplyne, bude se moci hráč rozhodnout, zda se vydá na vlastní pěst a zkusí své štěstí někde na frontě. Na této planetě rovněž naleznete řadu věcí, které byste na Zemi neobjevili, a které půjde zabudovat do zbraní, aby to zvýšilo jejich výkon. Když bude třeba, budete moci ke splnění své mise využít i nějaká vozítka.

Hra by měla jít hrát i pře dial-up, ale doporučeno je prý broadbandové připojení. Kdy se budete moci stát součástí vojenských akcí na Balii tvůrci zatím neprozradili. Zatím však byly spuštěny oficiální stránky projektu, kde můžete jeho vývoj sledovat, popř. prodiskutovat v diskusních fórech. Najdete tam i několik dalších artworků.

zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články