Marcus Fenix v Lost Planet 2
zdroj: Archiv

Marcus Fenix v Lost Planet 2

18. 2. 2010 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Hrdina série Gears of War v džungli sci-fi střílečky od Capcomu.

Na nedávné akci X10 nechyběla sci-fi střílečka Lost Planet 2, kterou Microsoft v poslední době propagoval zvlášť skrze možnost importovat si postavy z jiných titulů. A tak se tropickou džunglí na planetě E.D.N. III namísto bezejmenných vojáků promenoval Marcus Fenix a Dominic Santiago z Gears of War 2 ve společnosti Alberta Weskera z Resident Evilu 5.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Tuhle možnost samozřejmě ve verzi hry pro Xbox 360 budete mít taky (Weskera pak dokonce i na PlayStation 3), i když na samotném hraní se změna vzhledu postavy nijak nepodepíše. V první předvedené misi dostal hráč za úkol aktivovat datové schránky, rozmístěné v nejrůznějších částech džungle. Jejich nalezení je díky příhodnému radaru otázkou pár minut, jenže na každém kroku vám cestu stěžují brouci Akridové s kůží odolnou vůči kulkám. Jediný způsob, jak jim přijít na kobylku, je lokalizovat malý oranžový lalůček na jejich krku a končetinách, který signalizuje nechráněný bod - a přímo do něj vysypat celý zásobník.

Ihned po aktivování datových stránek došlo na první střet s bossem, akridí královnou Queen Gore Chryatis s mnoha chapadly, které příšera postupně vystrkala z klidné vodní hladiny. Tenhle souboj spočíval především ve vyhýbání se zvláštním úderům, kterými vás královna na okamžik dovede zcela zmrazit na místě v kostce ledu. I zde se nicméně osvědčilo hledání slabých míst a postupné odstřelování končetin.

Lost Planet 2 vyjde v květnu pro Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
6 minut hraní Lost Planet 2  [18.1.2010 10:10 - levis]
Filmečky z Lost Planet 2  [2.10.2009 14:14 - levis]
Vylodění v Lost Planet 2  [29.5.2009 13:13 - levis]

zdroj: Gamespot

Nejnovější články