Malý vesmírný výlet s X2: The Return
zdroj: tisková zpráva

Malý vesmírný výlet s X2: The Return

12. 11. 2004 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vydavatelská společnost Deep Silver a vývojářské studio Egosoft dnes vypustily sadu nových obrázků z jejich nadcházejícího rozšíření vesmírného simulátoru X2: The Threat.

Addon se jmenuje X2: The Return a má s sebou přinést nejen nový příběh, ale také množství různých nových funkcí, stejně jako širší a lepší hratelnost. Vyjít by měl v únoru příštího roku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Příběh X2: The Return (je prý 6x obsáhlejší než v The Threat) naváže na děj původního titulu s odstupem několika týdnů. Boje na Omycron Lyrae za sebou zanechaly zpustošenou argonskou flotilu. Khaak stále útočí na X-univerzum. Nikdo nedokáže odolat, celé konvoje Terracorpu jsou zničeny a Paramid byl zcela udolán nejtěžšími útoky. Protože už nezbývá nikdo jiný, obrací se argonská tajná služba pro pomoc k J. Brennanovi. Oslabení Aragonu totiž čile využívají piráti Yaki a pořádají nájezdy na jeho objekty, odkud také odcizují jistý přístroj, který zde zanechala starověká rasa.

Hráči se prostě ocitnou přímo uprostřed války v galaxii. Pro přežití bude třeba naučit se nové schopnosti. Čekají na vás mise všeho druhu - útočné, obranné, špionážní, aj. Každá nová mise bude znamenat nový zvrat v příběhu. Fanouškové série se mohou těšit na odhalení některých největších tajemství X-univerza. Budování bude ve hře tentokrát mnohem komplexnější a chybět nebudou ani nové lodě i zbraně. Systém menu prý bude vylepšen a ovládání si hráč bude moci plně přizpůsobit.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články